Telefon
WhatsApp
Ketenciler Otomotiv

İKİNCİ ELDE GÜVEN; KETENCİLER OTOMOTİV

İkinci el sürecinin her aşamasında KETENCİLER OTOMOTİV ile konforlu bir ortamda, yorulmadan, zahmetsiz bir şekilde araç alıp satabilirsiniz.

Hakkımızda

KETENCİ GROUP /  Ketenciler Otomotiv

 

 

  • Otomotiv sektöründe 1989, İnşaat sektöründe 1997, Restoran sektöründe 2006 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. 2013 yılında yeni yatırımlarımız ile turizm sektörüne de giriş yapmış bulunmaktayız. Günümüze kadar yapmış olduğumuz bu yatırımlarımız ile inşaat ve içmimarlık hizmetlerimizde deneyimli ve başarılı ekibimiz ile görev almaya devam ediyoruz.

 

  • Günümüz teknolojisi ile paralel gelişmekte olan inşaat sektörünün getirmiş olduğu yeniliklere adapte olarak; etkileyici, akılcı ve fonksiyonel özellikleri bir arada bulunduran ofis, fabrika, villa, konut, fuar gibi yaşam alanları tasarlıyor ve uyguluyoruz. İç mekanlara, tasarım ürünlerine ve objelere dönüştüren çağdaş bir vizyon ile birleştirip diğer yandan mekânsal bütünlüğü sağlayan projelerimizi farklı dokunuşlar ile ortaya koyuyoruz.

 

  • İkon Tasarım Mimarlık olarak, hayal ettiğiniz mimari projelerimizi sizler için yaşanılır gerçekliğe dönüştürmeyi ilk gün ki heyecanımız ile sürdürüyoruz.

 

Hakkımızda